Üyelik Sözleşmesi

İş bu sözleşme castlemobil.com üyesi arasındaki ilişkide uygulanacak şartları düzenlemektedir.

castlemobil.com’a üye olmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz, ‘’sözleşmeyi okudum ve onaylıyorum’’ seçeneğinin işaretlenmesi ile işbu sözleşmenin tamamını okumuş, içeriğini tam olarak anlamış, 

Tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğinizi ve onayladığınızı peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

 

 

GENEL KURALLAR

 

1- castlemobil.com }’a sadece 16 (onaltı) yaşından büyük kişiler üye yapabilirler. castlemobil.com ’dan sadece 18 (onsekiz) yaşından büyük kişiler paket alımı yapabilirler Üye formunu dolduran herkes 16 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder ve bu koşula uygun olmadığı anlaşılan üyelikler geçersiz sayılır. Üye formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir ve bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucun sorumluluğu üyenin kendisine aittir.

 

2- castlemobil.com üyeliği kişisel olup başkasına ödünç verilemez, devredilemez, aksi takdirde doğabilecek tüm sorumluluk üyeye aittir, castlemobil.com sorumlu değildir.

 

3- castlemobil.com üyelik sözleşmesi, üyeliğiniz siz yada servis tarafından iptal edilmediği müddetçe geçerlidir. castlemobil.com herhangi bir zamanda, hiçbir sebep belirtmeksizin herhangi bir üyenin üyeliğini uygulamayı kötüye kullanma, şirketi kötüleme amacı ile yaptığı iş ve eylemlerden veya şirket çalışanlarına hakaret içeren konuşmalar yaptığı takdirde iptal etme ve tüm kayıtlarını silme hakkına sahiptir.

 

4- Kullanıcı adı ve şifrenin korunması/gizliliği üyeye aittir. castlemobil.com  unutulan,kaybedilen, ele geçirilen kullanıcı adı ve şifrelerden ve bunların tekrar sağlanmasından sorumlu tutulamaz.

 

5- castlemobil.com }kullanım şartlarını dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Yenilenmiş ve güncel kullanım şartları

castlemobil.com’da yayınlanacak, castlemobil.com tarafından gerek görüldüğü takdirde e-posta ile bildirilecektir. Değiştirilmiş kullanım şartları castlemobil.com ’da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve bu sitenin veya sağladığı hizmetlerin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır. 

 

 

6- castlemobil.com, üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilmek hakkına sahiptir.

 

7- castlemobil.com veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 

9- castlemobil.com link verdiği veya tanıtımını yaptığı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.

 

 

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

 

1- castlemobil.com’a üye olan herkes sitemizden paket alabilir ve işlem yapabilir, ancak 18 yaşından küçük kişiler castlemobil.com 'dan paket alamaz ve işlem yapamazlar.

 

2- castlemobil.com 'da satışa sunulan tüm paketlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca castlemobil.com 'da geçerlidir.

 

3- castlemobil.com 'da yayınlanan ücretler, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

 

4- castlemobil.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan ücret ve içerik hatalarından sorumlu değildir. castlemobil.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

 

castlemobil.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

 

GÜVENLİK POLİTİKASI

 

Belirli bir kredi kartınız ile yapacağınız paketinizde, bankanın Sanal Pos sistemi tarafından provizyon onayı alan işlemin ekstra güvenliğini sağlamak amacıyla, 3D Secure Güvenlik Sistemi uygulanmaktadır.Gerekli görülen durumlarda, banka ya da {siteAdi} yetkilileri, kredi kartı hamilini telefonla arayarak sipariş teyidi isteyebilir. Siparişin hazırlanmasından önce onay aşamasının tamamlanması gerekmektedir. Bu uygulama, her ne kadar sunulan hizmetin hızını etkilese de, daha sağlıklı bir paket deneyimi yaşanması için bankacılık sektörü tarafından da gerekli görülen bir standarttır.

 

3D Secure Güvenlik Sistemi, İnternet üzerindeki paketlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz. 

 

Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified By Visa", Mastercard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir. Bu sistemi aktive etmek için ayrıca bir ücret ödenmesi gerekmemektedir.3D Secure konusunda detaylı bilgi ve şifrenizin oluşturulması için bankanız ile görüşmeniz gerekmektedir.

 

Ayrıca, castlemobil.com ‘da paket güvenliği SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik sistemi ile korunmakta olup, bu uluslararası bir standarttır.Ödeme işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir ve Elektronik ortamda gerçekleştirilen ve güvenli bilgi akışının sağlanmasının gerekli olduğu sistemlerde bir endüstri standardı olan SSL sayesinde, paket yaparken de girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, castlemobil.com ‘dan bağımsız olarak şifrelenerek, provizyon alınacak bankanın Sanal Pos sistemine güvenli olarak iletilir. SSL Protokolü, bulunmak istediğiniz sitenin sahte bir versiyonunda olmadığınızı, gerçekten doğru sitede olduğunuzu da kanıtlar. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz, internet adresinin http’den https’e dönüştüğü sayfanın altında bulunan kilit ikonuna çift tıklayarak SSL sertifikasını inceleyebilirsiniz. SSL Protokolü hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.ssl.com sitesini inceleyebilirsiniz.

 

SSL Protokolü ile güvence altına alınmış sipariş ödeme sayfaları dışında, internet üzerinde gerçekleştirilen iletişim biçimlerinin hiçbirinde (e-postalar, hızlı mesajlaşma servisleri, müşteri ilişkileri iletişim formları vb.) kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız.